TAO project page
tao@eu.com.pl

TAO

Training Adults Online

(Szkolenia online dla osób dorosłych)

O projekcie

TAO jest podróżą… w którą wybierają się nauczyciele kiedy rozpoczynają pracę z osobami w wieku dojrzałym i z bogatym doświadczeniem życiowym. To doświadczenie często nie obejmuje znajomości i obsługi urządzeń cyfrowych – tych dostępnych na potrzeby własne i pomocnych w procesie edukacji.

 

TAO – Training Adults Online

(Szkolenia online dla osób dorosłych)

 

  • Projekt jest realizowany w ramach programu Erasmus plus i dedykowany edukatorom osób dorosłych (50+) i wszystkim nauczycielom zainteresowanym możliwościami rozwoju zawodowego i tworzeniu własnych programów szkoleniowych oraz prowadzeniu kursów lub zajęć dla osób dojrzałych, przy użyciu narzędzi online.
  • Celem projektu jest zapewnienie praktycznego wsparcia dla wszystkich nauczycieli i trenerów pracujących z osobami dorosłymi w wieku 50+ na szkoleniach dotyczących różnych umiejętności i kompetencji, włączając w to języki obce. Oprócz zagadnień związanych z metodologią nauczania osób dojrzałych wiekiem, projekt przedstawia praktyczne zastosowanie najnowszych technologii ICT w edukacji i wyposaża edukatorów w narzędzia do dalszego rozwoju.